Czy wiesz, które podcasty TRiP cieszą się największym powodzeniem? Te o podcastach historycznych. Wracam więc do tej tematyki i mam nadzieję, że dzięki tym podpowiedziom Twój odcinek trafi do najczęściej słuchanych podcastów.
Oczywiście sposoby, które podpowiem można wykorzystywać także w podcastach o innej tematyce. Ja opieram się na podcaście Borysława Kozielskiego z cyklu “Historia”. Stąd pomysły dotyczą tego rodzaju audio. Niemniej są uniwersalne.
W podcaście wykorzystałam fragmenty reportażu przygotowanego dla Archiwum pamięci: “Choć była dyrektorką…”.
Omówiłam także fragmenty audio dokumentu przygotowanego dla polskiego biura Parlamentu Europejskiego: ”Zełenski-bohater mimo woli”.
Jeśli chcesz zmienić coś w swoim podcaście i chcesz abym przedstawiła te pomysły w podcaście TRiP, to wyślij link do odcinka, który mi proponujesz na maila: [email protected].
A może wolisz skorzystać z indywidualnego spotkania i przegadać to z nami podczas konsultacji? Napisz do nas: [email protected].
Jeśli chcesz nauczyć się tworzenia podcastów narracyjnych albo reportaży, to jest to możliwe. Więcej o tym piszemy na stronie z ofertą. Skontaktuj się z nami, a opowiemy, jak taka współpraca będzie wyglądać.
Zajrzyj także na nasz profil na Patronite, bo z Twoją pomocą możemy uzbierać kwotę potrzebną na przygotowanie reportażu wspólnie ze słuchaczami/patronami. To byłby pierwszy taki reportaż w Polsce!
Katarzyna Kobylarczyk zajmuje się reportażem pisanym. Kasia wzięła udział w projekcie “Małe Ojczyzny”. który zachęca do odkrywania mało znanych historii lokalnych. Prowadzony jest przez...
Prowadzisz bibliotekę, dom kultury i zastanawiasz się jak przyciągnąć młodych? Zorganizuj ciekawe warsztaty dla młodzieży. Gwarantujemy, że szkolenie podcastowe chwyci na pewno. Dlaczego? Zachęcamy...
Zastanawiasz się nad tym, czy napisać e-booka? Nie bardzo wiesz, od czego zacząć? Posłuchaj naszego podcastu i wszystko stanie się proste. Z tego podcastu...