Czy wiesz, które podcasty TRiP cieszą się największym powodzeniem? Te o podcastach historycznych. Wracam więc do tej tematyki i mam nadzieję, że dzięki tym podpowiedziom Twój odcinek trafi do najczęściej słuchanych podcastów.
Oczywiście sposoby, które podpowiem można wykorzystywać także w podcastach o innej tematyce. Ja opieram się na podcaście Borysława Kozielskiego z cyklu “Historia”. Stąd pomysły dotyczą tego rodzaju audio. Niemniej są uniwersalne.
W podcaście wykorzystałam fragmenty reportażu przygotowanego dla Archiwum pamięci: “Choć była dyrektorką…”.
Omówiłam także fragmenty audio dokumentu przygotowanego dla polskiego biura Parlamentu Europejskiego: ”Zełenski-bohater mimo woli”.
Jeśli chcesz zmienić coś w swoim podcaście i chcesz abym przedstawiła te pomysły w podcaście TRiP, to wyślij link do odcinka, który mi proponujesz na maila: [email protected].
A może wolisz skorzystać z indywidualnego spotkania i przegadać to z nami podczas konsultacji? Napisz do nas: [email protected].
Jeśli chcesz nauczyć się tworzenia podcastów narracyjnych albo reportaży, to jest to możliwe. Więcej o tym piszemy na stronie z ofertą. Skontaktuj się z nami, a opowiemy, jak taka współpraca będzie wyglądać.
Zajrzyj także na nasz profil na Patronite, bo z Twoją pomocą możemy uzbierać kwotę potrzebną na przygotowanie reportażu wspólnie ze słuchaczami/patronami. To byłby pierwszy taki reportaż w Polsce!
Zapraszamy do posłuchania podcastu, który nagrałyśmy na zlecenie Funduszu Partnerstwa podczas konferencji w Brukseli. Projekt “Odzyskajmy naszą obywatelską przestrzeń!” jest naszym wspólnym wysiłkiem na...
Pierwszy podcast z cyklu o dźwięku. Wraz z Ernestem Zozuniem, reportażystą, korespondentem z Iraku i Rosji, odpowiadamy na kilka pytań: -jak się kiedyś montowało...
W podcaście opowiadamy o tym: Jak uzyskać zgodę na czytanie akt; Jakie dokumenty są do tego potrzebne; Po co warto zaglądać do akt. Co...